Masāžu apraksti

Pretcelulīta masāža

Pretcelulīta masāža ir masāža estētisku problēmu risināšanai. Šī īpašā masāža tiek veikta gadījumos, kad klienta ādas, zemādas un muskuļu tonuss ir pazemināts, kas rada izskatu, ka viss ķermenis ir noguris.

Pretcelulīta masāža izdala no organisma kaitīgās vielas un izdedžus, kā arī normalizē vielmaiņu organismā. Masāža pastiprina mikrocirkulāciju zemādas tauku slānī, nodrošina limfodrenāžu, tādējādi mazinot celulītu problemātiskajās ķermeņa zonās, padarot ādu tvirtāku. Vispārējas pretcelulīta masāžas metodika ir virzīta uz to, lai kompleksi uzlabotu asinsvadu sieniņu stāvokli, ar īpašu masāžas tehniku palīdzību stimulētu asins limfas un starpšūnu šķidruma pieplūdi un atteci visā organismā. Masāžas laikā tiek veicināta asinsrite, limfātiskās sistēmas darbība, uzlabojas šūnu vielmaiņa, tiek veicināta audu apgāde ar skābekli, barības vielām, kā arī stimulēta vielmaiņas blakusproduktu izvadīšana no organisma.

Tādā veidā tiek iegūts ātrs, spēcīgs un stabils rezultāts: tiek novērsts celulīts un liekās tauku nogulsnes, kā arī likvidēti liekie kilogrami. Masāžas rezultātā samazinās tauku dziedzeru daudzums organismā un ķermenis kļūst tvirtāks un pievilcīgāks.

Pēc masāžas klients jūt un redz, ka āda ir kļuvusi vingrāka, drēbes kļuvušas brīvākas, mazinājušies ķermeņa apjomi, mazinājusies tūska.

Šo masāžu veic šādos gadījumos:

 • Celulīta profilaksei un ārstēšanai,
 • Vispārējs ķermeņa audu tonusa zudums- pēc grūtniecības, svara korekcijām, diētas kļūdām,
 • Pastiprināta šķidruma uzkrāšanās audos- tūska,
 • Pelēcīga ādas krāsa, vispārējs organisma nogurums,
 • Svara samazināšanas programmās,
 • Pretnovecošanas terapijā.
  Masāžas ilgums ~1h
  Image


  Sporta masāža

  Sporta masāža ir viena no sporta treniņu sistēmas sastāvdaļām, ko izmanto sportistu fizisko īpašību pilnveidošanai.

  Sporta masāža paaugstina organisma funkcionālās spējas, uzlabo sportisko formu, noņem nogurumu, paaugstina darba spējas. Tas ir īpašo  masāžas paņēmienu kopums, kas sagatavo sportistu ilgstošai muskuļu slodzei un veicina darbspējas atjaunošanās procesus. Sporta masāža tiek pielietota kustību balsta orgānu saslimšanu un traumu profilaksei.

  Masāža, kas veikta pirms sacensībām, ir efektīva traumatisma profilakse. Masāža iedarbojas uz saitēm un cīpslām, tās sildot un izstiepjot. Savienojošiem audiem nav savas asins apgādes sistēmas, tāpēc tie arī neiesilst tik ātri. Nepietiekami iesildīti savienojošie audi ir vairāk pakļauti pārrāvumiem un sastiepumiem, tādēļ masierim veicot masāžu pirms sacensībām un treniņiem būtiski mazinās traumēšanas varbūtība.

  Masāža pēc slodzes palīdz samazināt sāpes piepūlētajos muskuļos un saglabāt to lokanību, samazinot tieksmi uz spazmām. Veicina muskuļu darbspējas atjaunošanos pēc slodzes.

  Sporta masāža arī palīdz labākai šķidrumu akumulēšanai organismā, kas radusies kādas muskuļu grupas piespiešanas rezultātā un būs vieglāk no tās atbrīvoties

  Procedūras laikā uzsvars tiek likts uz audu iesildīšanu, stiepšanu un pasīvajām kustībām locītavās. Masāža var kalpot gan kā muskulatūras sagatavošana fiziskajai slodzei, gan arī spēka un enerģijas atjaunošanai pēc tās.

  Piemērota procedūra cilvēkiem, kuri nodarbojas ar sportu.

  Masāžas ilgums ~ 1h

Image
Ķermeņa klasiskā masāža

Procedūras laikā tiek masēts viss ķermenis, atslābinot ķermeņa muskulatūru no sasprindzinājuma, uzlabojot asinsriti, stimulējot limfātisko sistēmu un vielmaiņu organismā. Masāža uzlabo ādas tonusu un iedarbojas nomierinoši uz nervu sistēmu. Tā likvidē nogurumu, veicina darbaspēju atjaunošanos un patīkami uzmundrina. Klasiskā ķermeņa masāža nostiprina muskuļu korseti, uzlabo asinsriti, labvēlīgi iedarbojas uz mugurkaula locītavu un saišu sistēmu. Procedūra uz organismu iedarbojas kā mehānisks kairinājums, izraisot šķidro audu (asins un limfas) pārvietošanos, kas veicina organisma funkciju atjaunošanos pēc fiziskas vai garīgas slodzes.

Klasiskā ķermeņa masāža iedarbojas ne tikai fiziski uz ķermeni, bet arī var mainīt dvēseles un emocionālo stāvokli. Kopā ar fizisko sasprindzinājumu masāžas laikā aiziet skumjas aizkaitināmība, tā noņem stresu un nemieru. Tā uzlabo vispārējo pašsajūtu. Klasiskās masāžas galvenās funkcijas ir:

 • Attīra organismu,
 • Veicina vielmaiņu,
 • Atjauno ādu, ievērojami samazina ādas novecošanos,
 • Atslābina muskuļus,
 • Mazina nogurumu,
 • Strauji paātrina asinsriti,
 • Izvada lieko limfu,
 • Aktivizē enerģijas ražošanu ķermenim un smadzenēm,
 • Veicina atveseļošanos,
 • Samazina svaru,
 • Mazina sāpes,
 • Izvada toksīnus.

Masāžas laikā izmanto glāstīšanas, berzēšanas, mīcīšanas un vibrācijas paņēmienus. Tiek masēta mugura, krusti, kakls, rokas, kājas, pēdas, vēders, krūtis, seja un dekoltē.

Masāžas ilgums ~1,5h

klasiska masaza

Antistresa masāža

Antistresa masāža ir lielisks veids kā cīnīties ar hronisko nogurumu, kuras cēlonis ir tas pats stress. Masāžas  ietekme nostiprina imunitāti un uzlabo miegu. Visiem ir zināms, ka stress ir par pamatu daudziem saslimšanas gadījumiem, to skaitā arī tādiem kā insults un infarkts. Ar masāžas palīdzību var tikt pāri stresam un novērst tā negatīvās sekas. Tiek iedarbināta nervu veģetātīvā sistēma, kas palīdz organismam uzsākt atjaunošanos procesu. Masāža ļaus atbrīvoties no depresijas un bezmiega, noņems spriedzi, paaugstināsies darba spējas un uzmanības koncentrācijas spējas, zudīs miegainības sajūta. Savlaicīga masāža apstādina postošos procesus organismā, noņem trauksmes sajūtu un dod spēku nepatīkamu situāciju uzlabošanai. Pie tam antistresa masāža uzlabos starpšūnu elastitāti un veicinās toksīnu izvadīšanu no organisma. Ja Jūs jūtat, ka sākat ātrāk nogurt, masāža Jums atgriezīs spēkus. Ja kļuvāt nervozi un uzbudināti, antistresa masāža Jums atgriezīs labu noskaņojumu. Tad, kad Jums ir liela fiziskā un emocionālā slodze – atrodiet laiku šai procedūrai.
Piekritīsiet, ka katram no mums mūsdienās ir stresa situācijas un tad, kad stress uzdarbojās, vislabākais cīņas veids ir masāža.

Ļoti maiga, ritmiska un nomierinoša pilna ķermeņa masāža. Mums tā ir nepieciešamība, nevis greznuma pazīme!

Masāžas ilgums ~ 1h15min

Image
Refleksogēno zonu masāža kāju pēdām

Refleksoloģijas princips– visas organisma sistēmas (elpošanas, gremošanas, reproduktīvā, asinsrites u.c.) ir saistītas ar refleksa punktiem pēdās un plaukstās. Masiera pirkstu spiediens uz refleksa punktiem stimulējoši iedarbojas uz visu organismu, uzlabo tā funkcijas, stimulē organismu uz pašārstēšanos, uzlabo tā dabiskās aizsargspējas. Refleksoloģija darbojas, zemapziņas līmenī dziedinot prātu, ķermeni un dvēseli. Pēdu masāža atjauno organisma enerģētisko līdzsvaru, uzlabo organisma asinsriti, stimulē limfātisko sistēmu, tādējādi uzlabojot toksīnu izvadi no organisma.

Īpaša “refleksa punktu” masāžas tehnika ļauj samazināt spriedzi un atjaunot enerģētisko līdzsvaru atbilstošajās ķermeņa daļās. Pēdu refleksoterapija stimulē ķermeņa kustību orgānus un veicina sārņu izvadīšanu. Rezultātā ķermenis atgūst enerģētisko līdzsvaru un iekšējo harmoniju gluži dabiskā veidā. Šī enerģētiskā pēdu masāža spēj novērst arī dziļākus veselības traucējumu cēloņus, ne tikai acīmredzamos simptomus – stresu, nogurumu, sliktu pašsajūtu, enerģijas trūkumu un dzīvesprieka zudumu. Atjaunotā enerģijas plūsma palīdz organismam atbrīvoties no uzkrātajiem sārņiem, kas kavē loku satiksmi starp orgāniem, un atgriež cilvēkā dzīves sparu. Tā ietekmē visu ķermeni kopumā. Refleksoloģijas kurss īpaši ieteicams muguras sāpju un spriedzes radītu galvassāpju gadījumā. Arī gremošanas traucējumus bieži vien daudz efektīvāk un drošāk kā ar medikamentiem var novērst ar refleksoloģijas palīdzību.

Savās pēdās mēs nēsājam visu veselības problēmu atslēgu!

Masāžas ilgums ~ 45min

Image
Problēmzonu masāža ar vakuuma bankām

Masāža ar vakuuma bankām tiek pielietota,lai modelētu ķermeni, cīnītos pret celulītu, profilaksei, lai izvadītu visus liekus toksīnus no organisma, kā arī šīs masāžas metode var palīdzēt izārstēt osteohondrozi, saaukstēšanos un bronhītu. Vakuuma masāžas pamatā ir reflektora mehānisms, kas sākas ar ādas receptoru stimulēšanu, kura tiek radīta ar vakuuma palīdzību. Vakuuma masāža ir viena no efektīvākajām metodēm cīņā ar celulītu, jo vakuums iznīcina patoloģiskas tauku kapsulas un to rašanās veicinošos faktorus. Vakuums izraisa lielu asins plūdumu audos. Banku masāžas laikā var sajust mērenas sāpes, dedzināšanu un siltumu. Banku masāžai ir spēcīga reflektora iedarbība uz asinsvadu un audu receptoriem, kas uzlabo imūno sistēmu. Vakuuma masāža veic vēl vienu svarīgu funkciju — pēc masāžas jūs sajutīsiet spēka un enerģijas pieplūdumu.

Šīs masāžas laikā tiek veiktas tās pašas funkcijas, kas klasiskās masāžas laikā, kad masieris masē ar rokām — vielmaiņas uzlabošana, muskuļu sasildīšana, muskuļu atslābināšana. Taču vakuummasāžā ir citādāka tehnoloģija. Masējot ar rokām, audi tiek piespiesti uz leju, masējot ar vakuumu — pacelti uz augšu. Šajā procedūrā tiek kombinētas abas šīs tehnikas, jo sākumā problēmzonas (pēc klienta vēlmēm)- rokas, kājas, gurni, sēžamvieta vai vēders tiek masēts ar rokām, bet masāžas otrajā daļā šīs zonas tiek izmasētas ar vakuuma bankām.

Masāžas ilgums ~ 1h

Image
Šokolādes masāža
choccokumibg2 - Copy - Copy

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s