Patīkamas atziņas un domu graudi.

 

* Pieskāriens, masāžas pamatelementsm ir viena no piecām pamatsajūtām, ar ko cilvēks sāk sajust un izzināt pasauli. Ar pieskārienu var mierināt, sazināties, izrādīt mīlestību, noņemt sāpes un dziedināt. Pieskārieni ir bezgala daudzveidīgi, un masāža ir pieskārienu māksla, kas veidojusies vēstures gaitā un izplatījusies visā pasaulē.

* Cilvēka ķermenim no piedzimšanas dienas līdz pat mūža galam masāža ir tikpat nepieciešama kā ēdiens. Ēdiens baro iekšējos orgānus, bet masāža uzmundrina iekšējos resursus.

* Roku spiediens liek plūst dzīvības strautiem.

* Pēc izcilas masāžas ir neizsakāma apmierinātības sajūta. Asinis cirkulē brīvi, un tu jūties it kā atbrīvojies no milzīga svara. Tev ir tik viegli un vingri kā nekad iepriekš.

* Skaistums ir dziļāks un patiesāks, nekā mēs to parasti uztveram, jo tas atspoguļo cilvēka garīgo un fizisko veselību. Masāža veicina vielmaiņas procesus, atslābina muskuļus un nomierina prātu, bet ēteriskās eļļas spirdzina ķermeni un vairo dzīvesprieku. Tāpēc masāža ir patiess skaistumkopšanas līdzeklis. Jūs jutīsieties jauns un skaists.

* Masāža var cilvēku labvēlīgi ietekmēt dažādi: gan fiziski, gan psiholoģiski, gan enerģētiski. Veselam cilvēkam masāža var uzlabot lokanību un saišu elastību,bet tā var palīdzēt arī cilvēkam, kurš sirgst ar kādu nopietnu slimību. Pēdējo gadu pētījumi liecina par to, ka masāža mazina sāpes, sasprindzinājumu un nemieru, uzlabo pašsajūtu un nomierina.

* Pieskaršanās ir īpaša valoda ar bagātīgu vārdu krājumu. Ar pieskārienu mēs varam pateikt to, ko nevaram izteikt ar vārdiem, jo tā ir izjūtu īstā balss.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s